piątek, 24 sierpnia 2012

Genialna księgarnia- antykwariat: WIESZCZ.PLChciałbym polecić Wam jedną z najlepszych księgarni z jaką dotąd miałem okazję się zapoznać-  WIESZCZ.PL !

Ogromny asortyment (140 tysięcy książek w ofercie!!), szeroki przekrój przez wszystkie dziedziny jakie tylko można sobie wymyślić- zaczynając od bajek dla dzieci, przez podręczniki do szkoły, aż po książki dla dorosłych-, BARDZO NISKIE CENY oraz bardzo szybka dostawa sprawiają, że spośród innych księgarni to właśnie WIESZCZ.PL wybija się na pierwsze miejsce!

WIESZCZ.PL oferuje nam wiele nowości wydawniczych wychodzących prosto spod pióra autora, jak i zarówno antykwariat, który oferuje nam unikatowe i często już niespotykane pozycję, które z całą pewnością zadowolą nawet najbardziej wybrednych czytelników.

Oprócz ogromnej bazy książek WIESZCZ.PL oferuję nam tanią i szybko wysyłkę oraz w ramach niezadowolenia klienta szybki zwrot- myślę, że żaden z klientów jeszcze nie miał potrzeby do korzystania z opcji 'fast return' polegającej na możliwości dokonania zwrotu każdej zamówionej pozycji w przeciągu 10 dni.

Zachęcam do odwiedzania strony internetowej, którą znajdziecie pod adresem:

WIESZCZ.PL

Oraz do śledzenia WIESZCZA.PL na Facebook!:
1 komentarz: